Ben je ook zo benieuwd naar de oorsprong van de energiebanen?
Ik ook. En sterker nog, ik wil dit dolgraag met je delen.Zo bij jou in de huiskamer, via je beeldscherm, ontvang je de logische stappen om deze oorsprong helder te krijgen.
Door middel van zelf opgenomen video's ga ik samen met jou door deze mega interessante stof. Want zo kun je de kennis vanuit de basis (oorsprong) van de I Ching gaan combineren met jouw eigen lichaam, ziel en geest. Tijdens deze ONLINE CURSUS over de Wondermeridianen leer je vooral hoe jezelf te beHANDelen. Door zelf met jezelf 'aan de slag' te gaan, ervaar je aan den lijve waar ik het over heb in de video opnames. Er zal ook veel achtergrond theorie gedeeld worden, maar wel altijd vanuit een hele Hollandse kijk, om deze zo veel omvattende stof ook volledig toe te kunnen passen op jezelf.
De openingspunten van de Wondermeridianen die op de klassieke energiebanen liggen. Zo kun je ook deels zien hoe ik deze oer oude kennis en kunde op een Hollandse manier met je deel.
Door het zien van de ruim 33 opgenomen video's met de totale duur van meer dan 8 uur materiaal, heb je het volledige pakket binnen handbereik. Per eenheid behandel ik de volgende onderwerpen:
- De basis van de Yin en Yang
- De 8 lichaamsvlakken
- De Wondermeridianen
- De openingspunten
- De I Ching
QUIZ
- De indelingen van de Wondermeridianen
- Alle 8 de Wondermeridianen in het algemeen
- De Gouverneursbaan = trigram 1
- De Yang Verbindingsbaan (Linking) = trigram 2
- De Yang Enkelbaan = trigram 3
- De Gordelbaan (Beltvessel)= trigram 4
QUIZ achterzijde lichaam met de Yange Wondermeridianen
- De Yin Verbindingsbaan = trigram 5
- De Conceptiebaan = trigram 6
- De Doorgangskanaal (ThroughGoingVessel) = trigram 7
- De Yin Enkelbaan = trigram 8
QUIZ Yinne Wondermeridianen met de link naar de voorkant van het lichaam vanuit de I Ching gezien
Je financiële bijdrage voor deze gehele opleidings module bedraagt: € 555,- voor meer dan 500 minuten aan video materiaal.
Je ontvangt als bonus ook de 12 video's over de 12 basis energiebanen!
Er zit geen tijdslot op de module, dus je kunt er echt de tijd voor nemen om deze oer oude stof tot je te nemen,
hoe fijn is dat!
Ben je zonder Facebook, geef me dat dan door, dan geef ik je mijn privé playlist via mijn Nestada YouTube kanaal met al het video materiaal. Ook in de juiste volgorde om mee te starten, alleen dan zonder alle uitleg en opmerkingen per video.
Ik nodig je van harte uit om met elkaar de kleur van ons hart te verwelkomen en zie je hopelijk snel aan de andere kant van het scherm.
Heb je wellicht nog vragen over de online cursus voordat je je aanmeld? Klik dan hieronder om dit aan me door te geven en je ontvangt zo spoedig mogelijk een reactie van me.
Mocht je interesse hebben in het bijbehorende werkboek, over:
- de oorsprong van de 8 Wondermeridianen
- de basis van de I Ching met betrekking tot deze wonderlijke energiebanen
- de lichaamsverdeling en welke Wondermeridianen hier betrekking op hebben
- de reguleringspunten om iedere Wondermeridiaan afzonderlijk te kunnen ervaren, in balans te brengen en behouden
- combinaties van bepaalde reguleringspunten en bij welke klacht je deze het beste kan toepassen
Klik op de knop hieronder en je ontvangt na je betaling van €11,- direct het volledige werkboek in je mail.
Sla deze wel binnen een half uur op.
De werkboeken over de Wondermeridianen zelf (of per koppel) komen zo spoedig mogelijk in een opleidingsformat online.
Mocht je hier al interesse in hebben, geef me dit dan per mail of app door.